118- U Lions Kulüpleri Federasyonundan , Hatay Barosuna Ziyaret

Genel Yönetmen Eryurt Geçen yıl Türkiye Barolar Birliği ile Hayat Ağacı Projesi kapsamında bölgede yapılan çalışmalardan bahsetti.

Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez sivil toplum örgütlerinin daha çok çalışarak gelecek nesillere iz bırakacak eserler bırakması gerektiğini, bu hususta herkese düşen görevi yerine getirmesi gerektiğini dile getirdi .118-U Lions Kulüpleri Genel Yönetmeni Ömer Ruhi Eryurt Mülteci Hakları konusunda olsun, Kadın Hakları konusunda olsun Baromuz ile her türlü işbirliğine hazır olduklarını dile getirdi. Baro Başkanımız Av. Ekrem Dönmez de Lions Kulüpleri ile bu projelerde çalışmaya hazırız dedi ve daha önce Hayat Barosu tarafından yapılan benzer çalışmalar konusunda Sayın Eryurt’ a bilgi verdi. Başkan Dönmez Lions Kulüpleri Genel Yönetmeni Eryurt ile bu projelerde çalışmaktan memnun olacağımızı dile getirdi. Baro Başkanı Dönmez, Lions Kulüpleri Genel Yönetmeni Eryurt’ a ve Kulüp Başkanlarına nezaket ziyareti için teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Savaş’a ödül başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir