Dörtyol Bedenselsel Engellier, 2. Lig’e çıktı

Lig’e çıkmanın heyecanını yaşıyor.

TBESF Tekerlekli Sandalye Basketbol 3. Ligi C Grubu’nda mücadele eden Dörtyol Bedensel Engelliler Spor Kulübü gurubunu yenilgisiz tamamlamasının ardından Antalya’da yapılan T.S. Basketbol Bölgesel Lig Yükselme müsabakaları Play-Off karşılaşmalarında ikinci olarak bir üst lige çıkan tek ilçe takımı olarak döndüler.

Aldıkları kupayla ilçeye dönen Bedensel Engelliler Spor Kulübü oyuncuları çiçeklerle karşılandı. Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, Hatay Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Tansel Demirel, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Selçuk Kayhan oyuncuları ziyaret ederek başarılarından dolayı kutladı.

Dernek Başkanı Perihan Peker, Grubumuzu yenilgisiz olarak tamamladık. Zorlu rakiplerimiz karşısında Play-Off maçlarında kısıtlı imkanlarımıza rağmen burada da takımımız ikinci olmayı başardı. Gelecek sezon tekerlekli basketbol 2. Ligi’nde mücadele edeceğiz. Öncelikle takım oyuncularımı kutluyor, başarımızı bizlere destek olanlara armağan ediyorum dedi.

2. Lig’e yükselen takımı başarılarını ilçe merkezinde araç konvoyu oluşturarak kutladılar.

Bir önceki yazımız olan Engelli Ufuk’un tekerlekli sandalya sevinci başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir