Dörtyol’da seçim güvenliği toplantısı

Kaymakam Soytürk, kaymakamlık salonunda, 6 Nisan 2017 Pazar günü yapılacak olan Anayasa Değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı Sistemi Halk Oylaması nedeniyle “seçim güvenliği” toplantısında seçimin demokratik bir ortamda, huzur ve güven içinde gerçekleşmesi için ilçede her türlü tedbirin alındığını söyledi.

Seçim sürecinde Yüksek Seçim Kurulu tarafından belirlenen kural ve yasaklar doğrultusunda hareket edilmesi gerektiğini vurgulayan Soytürk, siyasi partilerin birbirlerine karşı hoşgörü, saygı çerçevesinde, centilmence davranarak seçim sürecinin en iyi şekilde geçirilmesine yardımcı olması gerektiğini kaydetti.

Toplantıya İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ömer Kabataş, İlçe Emniyet Müdürü Murat Şimşek, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Özel, CHP İlçe Başkanı Özel Gökisaoğlu, MHP İlçe Başkanı Şerif Türker ve Saadet Partisi İlçe Başkanı Mustafa İspir katıldı.

Bir önceki yazımız olan İçişleri Bakanı Soylu yarın İskenderun’a geliyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir