Genç sporculardan “Polisimin Yanındayım” hareketine destek

İstanbul Beşiktaş’ta Çevik Kuvvet otobüsüne yönelik hain ve alçak saldırı sonrası vatandaşlar tarafından ülke genelinde çok anlamlı bir kampanya başlatıldı. Sosyal medyada başlatılan “Polisimin Yanındayım” hareketine destekler çığ gibi büyüyor.
“Polisimin Yanındayım” hareketine bir destek de İskenderun Belediye Gençlik ve Spor Kulübünden geldi. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun Belediye Gençlik ve Spor Kulübü, Down Cafe Down Sendromlu çocukları ve aileleri, belediye zabıta ekipleri, İskenderun Emniyet Müdürü Zeki Balcı ve teşkilatını ziyaret ederek başsağlığında bulundular.
Emniyet Müdürlüğünde bulunan polis ağabeylerini ve ablalarını Emniyet Müdürü Zeki Balcı ve Başkan Seyfi Dingil ile birlikte ziyaret ederek onlara karanfiller veren sporcular, başsağlığında bulunup asker selamı verdiler.
Emniyet güçlerimize destek olmak ve başsağlığı dilemek, hain terör saldırısını lanetlemek amacıyla İlçe Emniyet Müdürü Zeki Balcı olmak üzere tüm emniyet teşkilatına ziyarette bulunduklarını söyleyen İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Geçtiğimiz Cumartesi gecesi kalleş ve hain bir saldırı oldu. İnsanlıktan nasibini almamış olan bu teröristler, 44 insanımızın canına kıydılar, şehit ettiler. Bizler de İskenderun Belediyesi ve yüzlerce sporcumuzla içinde bedensel, zihinsel ve Down sendromlu çocuklarımızla birlikte buraya gelip polis ağabeylerine, ablalarına, emniyetimize başsağlığı dilemek, moral vermek için buraya geldik. Tüm emniyet teşkilatımıza tekrar başsağlığı diliyorum. İnşallah ülkemiz bir daha böyle olaylar yaşamaz. Bunların kökünü kazıyacağız ve bunlar bir daha böyle bir şeylere kalkışamayacak. Bizler her zaman polisimizin yanındayız” dedi.
İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Zeki Balcı da ziyaretten dolayı Başkan Seyfi Dingil’e, zabıta ekiplerine ve tüm sporculara teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Dha Yurt;(Yeniden )hatay' da Halep Göçü Alarmı başlıklı makalemizde Alarmı, da ve Dha hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir