Hatay İtfaiyesi Gücüne Güç Kattı

Antakya İtfaiye Müdürlüğü’ndeki 5 bin metrekarelik alanda saha iyileştirme çalışması gerçekleştiren ekipler, doğal afetler ve olağanüstü durumlarda müdahaleye her an hazır vaziyette bekleyen itfaiye araçlarının hareket alanının iyileştiğini belirttiler.

Acil durumlara ivedilikle müdahale etmek için gerekli olan suyun kullanılabilmesi sağlayacak yeni bir havuzun inşasını da tamamlayan HBB Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, yıl boyunca büyük özveriyle çalışan itfaiye personellerini de unutmadı. Ekipler, itfaiye personellerinin boş zamanlarında sosyal ve sportif yaşamına katkı sunması için Antakya İtfaiye Müdürlüğü’ne yeni spor alanları kazandırdı.

Yapılan saha iyileştirme çalışmaları ile daha da güçlendiklerini belirten Hatay Büyükşehir Belediyesi itfaiye personelleri, kısa sürede bitirilen bu çalışmada emeği geçen herkese teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Suriye’den gelen araçlar sınırdışı ediliyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir