Hatay Valisi Ata, Sınırda İncelemelerde Bulundu

Hatay Valisi Erdal Ata, Hatay’ın Reyhanlı ilçesindeki Cilvegözü Sınır Kapısı’nda alınan güvenlik tedbirlerini yerinde inceledi.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, Ata’nın yasal olmayan her türlü girişleri önlemek amacıyla sınıra inşa edilen duvar çalışmalarını ve sınırda yapımı devam eden projeleri incelediği bildirildi.

İncelemelerin ardından Ata’nın kentin güvenlik tedbirlerini artıracak çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldığı bilgisi paylaşıldı.

Vali Ata’nın sınır ziyaretine, 39. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Tevfik Erkan Olgay, Cilvegözü Mülki İdare Amiri Mehmet Eriş, Vali Yardımcıları Mahmut Hersanlıoğlu ve Bilal Bozdemir, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Turgay Aras, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, 2. Hudut Alay Komutanı Piyade Albay Mehmet Atilla Kayı, Reyhanlı Kaymakamı Tuncay Dursun, Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi’nin de katıldığı aktarıldı.

Bir önceki yazımız olan İHH’dan Suriye’ye 35 tır kışlık yardım başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir