İlk kurşunun 98. yılında modifiye araç ve moto şov etkinliği

Hatay’ın Dörtyol ilçesinde 19 Aralık 1918’de milli mücadele’de işgalci düşman kuvvetlerine ilk kurşunun atılışının 98. yıl dönümü kutlama etkinlikleri kapsamında modifiye araç ve motor şov gösterisi düzenlendi.
Belediye tarafından trafiğe kapalı alanda düzenlenen gösteriye Adana, Osmaniye, Niğde, Hatay ve Mersin’den çok sayıda modifiye otomobil ve motosiklet tutkunları katıldı.
Yüzlerce vatandaş modifiye araçları yakında görmek ve gösteriyi izlemek için alanı doldururken motosiklet ve otomobillerin gösterileri ilgiyle izlendi.
15 Temmuz’daki FETÖ’nün darbe girişimi sırasında cuntacı generali vurarak darbenin seyrini değiştiren ardından vurularak şehit edilen Astsubay Ömer Halisdemir’in fotoğrafı ile üniformasının deseniyle kaplatan Yılmaz Uğur’a ait otomobil etkinliğin ilgi odağı oldu.
Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, şehit Astsubay Ömer Halisdemir’i fotoğrafı bulunan aracın yanına giderek şehitler için dua etti.
Yapılan gösterilerde başarılı olan sürücülere Başkan Toksoy tarafından plaket verildi.

Bir önceki yazımız olan Suriyeli çocuklara sıcak karşılama başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir