İskenderun’da Ramazan boyunca iskelede iftar sofrası kurulacak

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, sahilde bulunan iskelede her gün bir hayırsever tarafından iftar soflarının kurulacağını ve ilçe halkını iftar sofralarında buluşturacaklarını söyledi.

Başkan Seyfi Dingil, “Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz iskelede iftar soframızda Ramazan ayı boyunca yaklaşık bin 500 kişiye iftar verilecek. Ramazan ayının bereketini beraber yaşamak, halkımızla aynı sofrada buluşacağız. Ramazanın bu güzelliğini bereketini aynı sofrada hep beraber yaşayacağız. Bu tür organizasyonlar dayanışmayı ve kaynaşmayı arttırırken, birlik ve beraberliğimizi güçlendiriyor. Tüm hayırseverlerimize şimdiden teşekkür ediyorum. Allah hayırlarını kabul etsin. Ramazan ayının devletimiz, milletimiz için hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum. ” diye konuştu.

Başkan Seyfi Dingil ayrıca yarın akşam saat 22.00’da Türk Halk Müziği Sanatçısı Zara’nın Anıt alanında konser vereceğini belirterek, tüm vatandaşları konsere davet etti.

Bir önceki yazımız olan Samandağ’da öğrencilerden resim sergisi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir