Kaymakam Hasan Yaman’a veda yemeği

Bilecik’in Bozüyük ilçesine tayini çıkan Hatay’ın Erzin İlçe Kaymakamı Hasan Yaman için veda yemeği düzenlendi.
Yemekte, Erzin Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Akkaş ve Erzin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bekir Soylu, Kaymakam Hasan Yaman’a ilçede yaptığı işlerden dolayı teşekkür etti.
Kaymakam Yaman, yaptığı konuşmada, “2014 yılında Erzin’de başladığım görevimin üzerinden 27 ay geçti. Elimden geldiğince mesai arkadaşlarımla ilçenin sorunları gidermeye çalıştık. Erzin’de yapılması gerek birçok işi tamamlamış durumdayız” dedi.
Helallik isteyen Yaman, “Buradan gidiyorum fakat gönlüm her zaman sizlerle olacaktır. Bozüyük’te kapım her zaman Erzinlilere açık olacaktır” diye konuştu.
Kaymakam Yaman’ın 16 Aralık 2016 Cuma günü ilçeden ayrılacağı öğrenildi.
Veda yemeğine, Erzin Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Akkaş, Erzin adliyesinde görevli savcı ve hakimler, Jandarma Bölük Komutanı Jandarma Kıdemli Üsteğmen Mehmet Borol, İlçe Emniyet Müdürü Ali Çolak, daire amirleri, muhtarlar, siyasi parti ilçe başkanları, sivil toplum kuruluşunun temsilcileri, iş adamları katıldı.

Bir önceki yazımız olan Otomobiliyle seyir halinde giderken uğradığı saldırıda öldü başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir