Özel eğitim öğrencileri halı saha futbol turnuvasında ter döktü

Dörtyol Rehberlik ve Araştırma Merkezi (RAM) tarafından organize edilen turnuvaya ilçede eğitim veren özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde eğitim gören öğrencilerinden oluşan takımlar katıldı.

Halı saha futbol turnuvasının açılışında konuşan Kaymakamı Murat Bulacak, Bütün çocuklarımız bizim için önemlidir. Çünkü onlar bizim geleceğimiz ve değerlerimizdir. Bugün burada her zaman bizlerin desteğine daha fazla ihtiyaç duyan özel çocuklarımızın güzel bir gün ve beraber güzel dakikalar geçirmeleri için RAM tarafından organize edilen turnuvanın güzel geçmesini diliyorum dedi.

20’şer dakika oynanan dört takımın yer aldığı turnuvada takım oyuncuları gol atmak için kıyasıya mücadele etti. Dostluğun kazandığı etkinlik sonunda tüm takım oyuncularına birincilik madalyası takdim edildi. Madalyalarını alan özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi öğrencilerinin mutluluklarına aileleri de ortak oldu.,

Bir önceki yazımız olan Suriye’ye demir ve çimento ihracatı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir