Tayini çıkan kaymakama veda yemeği

Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi’nde verilen veda yemeğinde teşekkür konuşması yapan Kaymakam Kılınçkaya, devletin çeşitli kademelerinden geldiğini, devlet işlerinde devamlılığın esas olduğunu söyledi. Ülkenin her tarafının aynı topraklar olduğunu ifade eden Kılınçkaya, “Her yerde halkımızın hizmetinde bulunmak bizim için gururdur. Gelecek zamanlarda da yine karşılaşmayı ümit ediyorum. Bizler burada bir aile olduk. Hakkim sizlere helal olsun, sizlerde hakkınızı helal edin” dedi.

Payas Belediye Başkanı Bekir Altan tarafından ilçeye hizmetlerinden ötürü Kaymakam Kılınçkaya’ya teşekkür belgesi verildi.

Veda yemeğine İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Bağ, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Çağlayan Ersular, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Karahan, Payas Spor Kulübü Başkanı Osman Tufan, Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy ile çok sayıda iş adamı katıldı.

Bir önceki yazımız olan Hatay’da çelikhanede kazan patladı: 2 yaralı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir